Atvērtā lekcija – Israel: The Power to Astonish. Key Drivers of Success

03.03.2020.

Atvērtā lekcija: Israel: “The Power to Astonish. Key Drivers of Success” norisināsies Banku augstskolā, K.Valdemāra ielā 161, konferenču zālē.

Tiešsaistē lekcija būs vērojama no 12.20 – 13.50.

Lekcijā atklās Izraēlas kā start-up nācijas veiksmes faktorus. Uzzinās, kā izraēlieši redz neveiksmi un ko Izraēla ir izdarījusi, lai kļūtu par start-up nāciju?

Rons Bergers ir Izraēlas un Lielbritānijas pētnieks starptautiskā mārketinga un vadības jomā, galvenokārt koncentrējoties uz jaunattīstības valstīm un B2B attiecībām. Viņš ir publicējis dokumentus par tādām jaunietekmes valstīm kā Indija, Ķīna, Krievija un daudzas citas arābu valstis. Viņš ir publicējis vairāk nekā 40 rakstus starptautiskās uzņēmējdarbības un vadības jomā. Viņa pētījumi ir izcīnījuši dažādas balvas vadošajās konferencēs visā pasaulē.

Rons Bergers ir vecākais lektors Tiesību un uzņēmējdarbības koledžā. Tiesību un uzņēmējdarbības koledža ir BA Biznesa un finanšu skolas partneruniversitāte. Rona Bergera vizīte tiek organizēta programmā  Erasmus+ Latvija Key Action 1 Mobility for Higher Education to Programme and Partner countries.