Atvērtā lekcija: “Digitālā mārketinga instrumenti biznesam.” 27.februārī

11.02.2019.

Trešdien, 27. februārī plkst. 15:30, K. Valdemāra ielā 161, Konferenču zālē notiks atvērtā* lekcija un diskusija “Digitālā mārketinga instrumenti biznesam.”, kurā uzstāsies Marta Elste un Jānis Karāns. Lekciju klātienē var apmeklēt aizpildot anketu zemāk līdz 25.februāra plkst. 23:59 vai arī skatīties to tiešsaistē Banku augstskolas mājaslapā www.ba.lv vai Facebook lapā

Lekcijā uzzināsi visu par to, kā maksimāli efektīvi izmantot digitālo mārketingu biznesa attīstīšanai un kuri kanāli ir efektīvākie uzstādīto mērķu sasniegšanai. Marta Elste un Jānis Karāns ir eksperti digitālajā mārketingā ar daudzu gadu pieredzi, pārzinot visu no Google AdWords līdz pat SMS mārketingam.

Marta Elste, Digital Marketing Group vadītāja, kopš 2009. gada palīdz uzņēmumiem veidot digitālā mārketinga stratēģijas. Pieredze lielbudžeta Google AdWords kampaņu veidošanā lieliem uzņēmumiem Baltijas valstīs un citur pasaulē. Īpašu nozīmi vienmēr piešķir kampaņu datu analītikai un rezultātu mērīšanai. 2014. gadā ieguvusi Google Certified Trainer statusu, kas ļauj apmācīt citu aģentūru darbiniekus. Uzstājusies vieslekcijās Latvijas Universitātē, Latvijas Kultūras Akadēmijā, JCI Latvia, vadījusi seminārus un apmācījusi uzņēmumu darbiniekus.

Jānis Karāns, tiešā mārketinga aģentūras BREGARDS direktors, ar 5 gadu pieredzi digitālajā komunikācijā. Palīdzējis mārketinga un citos jautājumos gan Latvijas vadošajiem uzņēmumiem, gan jauniem biznesiem un organizācijām. Lielākais gandarījums ir brīžos, kad tiek pārsniegtas klientu ekspektācijas. Konsultē arī Vispārīgās datu regulas jautājumos, kuri skar mārketinga jautājumus uzņēmumā. Viesojoties dažādās Latvijas augstskolās, aktīvi iesaistās esošo un jauno mārketinga ekspertu izglītošanā, lai veicinātu izpratni par E-pasta un SMS kanālu nozīmi biznesā.

*Šis ir publisks un bezmaksas pasākums, kurā var notikt fotografēšana un filmēšana. Piedaloties šajā pasākumā, Jūs, iespējams, tiksiet filmēts un nofotografēts. Ieejot pasākuma norises vietā, Jūs dodat piekrišanu un pilnvarojumu Jūs filmēt, fotografēt un ierakstīt pasākuma skaņu, kā arī pasākuma rīkotājiem izmantot iegūtu materiālu pēc saviem ieskatiem. Ja nevēlaties tikt filmēts un fotografēts, lūdzam par to informēt pasākuma organizētājus.