Ārpusstudiju aktivitātes Banku augstskolā

01.09.2022.

Banku augstskolas Jauktais koris “Monēta”Fotor0704102459

 

Banku augstskolas jauktais koris ‘’Monēta’’ ir jauns, daudzsološs un aktīvs jauniešu koris, kurā sadziedājušies ne tikai Banku augstskolas studenti un absolventi, bet arī jaunieši no citām augstskolām. ‘’Monēta’’ savu muzikālo darbību atsāka 2011.gadā un šo gadu laikā ir ne vien kļuvusi par Banku augstskolas dziedošo vizītkarti, bet arī bijusi aktīva un pamanāma Latvijas mūzikas notikumu dalībniece. Koris starptautisko pieredzi guvis starptautiskajā akadēmisko koru festivālā IFAS Čehijā (ieguva specbalvu ‘’Jaunā cerība’’),Starptautiskajā koru festivālā Parīzē, Francijā, Pasaules koru olimpiādē Rīgā, Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos ‘’Gaudeamus’’, Vispārējos Latvijas Dziesmu un deju svētkos, Muzeju nakts pasākumos, I. Teterovska koru grupas koncertos Rīgas Domā un Sv. Pētera baznīcā, Latvijas radio ‘’Muzikālajā bankā’’ Ventspilī.

Kora dziedātāji kuplina gan augstskolas izlaidumus, gan Valsts svētku un Ziemassvētku koncertus, gan arī bieži tiek aicināti piedalīties dažādos pasākumos visā Latvijā., ieskandinot ne tikai Rīgas krastmalu un Brīvības pieminekli, bet arī tuvākas un tālākas Latvijas pilsētas.

Šogad koris piedalījās 22.St.Šimkus starptautiskajā koru konkursā Klaipēdā, Lietuvā, kur ieguva 3.vietu tautas mūzikas kategorijā un Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkos Viļņā, Lietuvā.

 

Kora mākslinieciskā vadītāja visu šo laiku ir Ilze Feldmane.

Nāc un dziedi, attīsti, pilnveido savu dziedātprasmi, iesaisties un līdzdarbojies kora dzīvē un iegūsti jaunus draugus!

Kļūsti par XXVII Vispārējo Dziesmu un deju svētku dalībnieku 2023. gadā kopā ar mums!

Piesakies, rakstot uz ilze.feldmane@ba.lv līdz 21. oktobrim!

Seko kora “MONĒTA” Facebook lapai un uzzini jaunāko par kora darbību! 

 


Banku augstskolas basketbola komanda

 

Banku augstskolā iemīļots ir basketbols. Ilggadējs Banku augstskolas basketbola komandas treneris ir Ainārs Tomašs. 2022./2023. akadēmiskajā gadā, basketbola treniņi notiks Banku augstskolas un Teikas vidusskolas telpās. Vairāk informācijas par treniņu laikiem sekos.

 

Kā katru gadu, arī šogad basketbola komanda startēs Olybet Darba dienu līgā, kur sacensības norisinās visa akadēmiskā gada laikā.
2021./2022. g. sezonas komandas sastāvu skaties šeit!

 

Pieteikšanās komandai, rakstot uz  ainarstomass@inbox.lv vai 27093903 līdz 30.septembrim.

 

 

 


Banku augstskolas futbola komanda

 

Banku augstskolā godā ir ne tikai basketbols, bet arī futbols! Komanda iepriekšējās sezonās ir ieguvusi ne vienu vien apbalvojumu un kausu dažādās sacensībās un turnīros.  Tāpēc – ja arī TU esi futbola fans, pievienojies komandai jau tagad!

Treniņi notiek pirmdienu vakaros 21:30-23:00, Banku augstskolas ēkā Skanstes ielā 43.

Piesakies, rakstot uz e-pastu karlis.dzerins@ba.lv vai 22037011. Futbola komandas treneris ir Valērijs.

 


Banku augstskolas studējošo pašpārvalde (BASP)

BASP ir Banku augstskolas studējošo ievēlēta pašpārvalde, kuras uzdevums ir pārstāvēt studējošos augstskolas lēmējinstitūcijās, uzturēt studējošo dialogu ar augstskolas administrāciju un organizēt studējošo ārpus studiju dzīvi. BASP vēlēšanas tiek organizētas katra akadēmiskā gada beigās.

Tevī virmo enerģija, bet nezini, kur to likt? Vēlies uzzināt, kā pasākumi izskatās no organizatoru puses? Vēlies palīdzēt studējošiem tikt galā ar neskaidriem jautājumiem?
Ja tā, tad Banku augstskolas studējošo pašpārvaldē (BASP) Tev ir īstā vieta!
Mēs esam ļoti komunikabli un atsaucīgi, uzklausām katru komentāru un esam atvērti jauniem cilvēkiem un idejām!
Kā jaunajiem, tā arī esošajiem studējošiem ir iespēja nākt, iesaistīties BASP darbā kā aktīvistam un pavasarī kandidēt vēlēšanās!
Tiekamies Banku augstskolas telpās!

Drīzumā: FUKŠU BALLE! Seko jaunākajai informācijai Banku augstskolas studējošo pašpārvaldes  Facebook lapā!

Kontakti:
E-pasts: basp@ba.lv
Tālr.: 28330395