Aizvadīts pasākums “Radošās industrijas Latvijā – iespējas un izaicinājumi”

14.12.2017.

7.decembrī, Banku augstskolā norisinājās radošajām industrijām veltīts pasākums, kura laikā augstskolas studentiem un citiem interesentiem bija iespēja uzzināt aktualitātes, kā arī grupu diskusiju laikā radīt savas idejas.

Ar katru gadu strauji pieaug radošo industriju nozīme gan Latvijas, gan pasaules ekonomikā. Jau šobrīd Latvijā aptuveni 7% no reģistrētajiem uzņēmumiem ir saistīti ar kādu no radošo industriju jomām un nodarbina ~7% no strādājošajiem.

Pasākuma laikā Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītā Radošo industriju inkubatora pārstāves ļāva iepazīties ar jaunajiem uzņēmējiem pieejamām atbalsta iespējām, kā arī ieskicēja tos procesus, caur kuriem inkubatorā tiek palīdzēts uzņēmējiem uzsākt veiksmīgu biznesu.

Ar radošiem piemēriem, iepazīstinot ar darba ikdienas aizkulisēm un izaicinājumiem, dalījās pasākumu aģentūras “3K Management” un radošo risinājumu aģentūras “Tribe Riga” pārstāvji.

Pasākumu organizēja Banku augstskolas studiju programmas “Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” studenti, kas izsaka pateicību gan pasākuma viesiem, gan dalībniekiem par atsaucību un iesaisti.

Foto no pasākuma: šeit.