Aizvadīta Banku augstskolas Karjeras diena 2018

14.02.2018.

2018. gada 13.februārī Banku augstskolā tika aizvadīta ikgadējā Karjeras diena, kurā studenti varēja iepazīt sev interesējošos uzņēmumus, to darbības sfēru un nepieciešamās prasmes attiecīgajai profesijai.

Studentiem bija iespēja uzklausīt darba devēju prezentācijas, gan arī tikties ar viņiem klātienē un noskaidrot sev interesējošos jautājums. Karjeras dienā šogad piedalījās 28 darba devēji, gan Latvijas, gan ārvalstu uzņēmumi no dažādām nozarēm. Tāpat arī notika informatīvs seminārs, kurā studenti tika iepazīstināti ar prakses iespējām, to norisi un arī nozīmē tālākās karjeras veidošanā. Izsakām pateicību darba devējiem par atsaucību un studentiem par izrādīto interesi.

Tikšanās ar darba devējiem ir nozīmīga ne tikai studentiem, bet arī augstskolai, jo tā sniedz iespēju ciešākai komunikācijai ar nozari, kas ir vitāli svarīga sastāvdaļa kvalitatīvām studiju programmām. Banku augstskola var lepoties ar savu līdzšinējo sadarbību 25 gadu garumā.

Kā uzsver Banku augstskolas Karjeras centra vadītāja Terēza Korsaka, Karjeras dienas ir lieliska iespēja studentiem tikties ar potenciālajiem prakses un darba devējiem, darba devējiem uzrunāt studentus un augstskolai uzzināt darba devēju prasības un aktuālās tendences darba tirgū.

Foto no Karjeras dienas – šeit.