Turpinās pieteikšanās konkursam vidusskolēniem BIZNESS 24h!

04.01.2022.

Informācijai par konkursa aktualitātēm ir iespējams sekot līdzi arī konkursa “Bizness24h” Facebook kontā facebook.com/Bizness24h, kā arī mājaslapā bizness24h.lv.

“Bizness24h” ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss Latvijā, ko organizē Banku augstskolas studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku augstskolu, Swedbank, LIAA un Nordic training. Konkurss paredzēts vidusskolas vecāko klašu skolēniem un studējošajiem jauniešiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Izmantojot sadarbības partneru sniegtos izaicinājumus, dalībniekiem tiek nodrošināta iespēja iejusties īstā biznesa vidē un izdzīvot darbpilna uzņēmēja ikdienas dzīvi. Konkurss norisinās 2 kārtās, dodot iespēju dalībniekiem gan pierādīt savas jau esošās iemaņas, gan iegūt jaunas prasmes, izmantojot jauniegūtās zināšanas praktiski.

Pieteikšanās konkursam “Bizness 24h” līdz 26. janvārim šeit: bizness24h.lv/pieteiksanas/. Dalība konkursā notiek 3 cilvēku komandās.


Banku augstskola sadarbībā ar konkursa “Bizness24h 2022” komandu 2022.gada 6.janvārī rīkoja tikšanos “Konkurss “Bizness24h”, kā uzņēmējspēju attīstītājs” skolu direktoriem un ekonomikas skolotājiem Zoom vidē. Tikšanās laikā piedalījās 29 skolu pārstāvji, kuriem bija iespēja uzzināt vairāk gan par pašu konkursu “Bizness24h”, gan ieguvumiem, ko jaunieši saņems piedaloties konkursā, kā arī īpašo piedāvājumu skolotājiem.