2016.gada 6.oktobrī CERT.LV un ISACA Latvijas nodaļa sadarbībā ar LMT un DEAC rīko starptautisku IT drošības jautājumiem veltīto konferenci “Kiberšahs 2016”, kura pulcēs vairāk nekā 500 dalībniekus.
Konferencē tiks aplūkotas tādas tēmas kā kvantu tehnoloģijas, privātums un personas datu aizsardzība, atbildīga ievainojamību atklāšana, izspiedējvīrusi, kiberdrošības pētījumi un citas tēmas. Konferencē ar ziņojumiem uzstāsies arī vairāki pārstāvji no Banku augstskolas.
Norises vieta un laiks: Konference notiks 2016. gada 6. oktobrī Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13, Rīgā, no plkst. 8:30 līdz 17:30.
Mērķauditorija: Valsts un pašvaldību iestāžu atbildīgās personas par IT drošību, IT drošības speciālisti, informācijas sistēmu auditori, IT drošības entuziasti, pētnieki un citi interesenti.
Darba valoda: Pamata darba valoda – angļu. Paralēlsesijas notiks latviešu un angļu valodā.
Konferences tiešraide: straume.lmt.lv
Apliecinājumi: Konferences apmeklētāji saņems apliecinājumu par dalību pasākumā. Pasākums atbilst IT drošības likuma prasībām par CERT.LV organizētajiem IT drošības semināriem.
Konference notiek Eiropas kiberdrošības mēneša pasākumu ietvaros
Konferences programma un pieteikšanās: https://cert.lv/lv/2016/09/aicinam-pieteikties-it-drosibas-konferencei-kibersahs-2016