Accenture aicina pieteikties IT mācībām un praksei Summer Season Bootcamp

14.05.2020.

Banku augstskolas sadarbības partneris – informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums Accenture pavasarī un vasarā plāno apmācīt vairāk nekā 200 cilvēku karjeras sākšanai IT nozarē. Uzņēmums aicina pieteikties IT mācībām un praksei Accenture bootcamp, lai 1–5 nedēļu laikā apgūtu IT pamatzināšanas un iemaņas karjeras sākšanai. Visas mācības notiks attālināti.

Klientu attiecību pārvaldības sistēmu (CRM) apmācībās būs iespēja iepazīties ar Java/Salesforce tehnoloģijām, kā arī iegūt plašāku ieskatu darbā ar datu bāzēm, datu noliktavām un biznesa inteliģences risinājumiem. Lielo datu jomā varēs apgūt datu inženierijas pamatus. SAP apmācībās varēs iepazīties ar biznesa rīkiem, tai skaitā datu migrācijas risinājumiem. Mākoņskaitļošanas mācībās būs iespēja uzzināt par dažādām mākoņplatformām un automatizācijas iespējām, kā arī atsevišķā mācību kursā būs iespēja apskatīt DevOps principu pielietošanu mākoņskaitļošanā. Oracle jomā varēs plašāk uzzināt par datu bāžu vadības sistēmām, kā arī apgūt Oracle tehnoloģiju konsultanta iemaņas. Pavasarī un vasarā ir plānotas arī Java, Core.NET, testēšanas, automatizācijas un projektu vadītāja asistenta mācības.

Plašāk informācija par pieteikšanās termiņiem un mācību saturu ir pieejama www.bootcamp.lv mājas lapā.

Lai pieteiktos IT apmācībām, ņemot vērā izvēlēto tēmu, ir nepieciešamas pamatzināšanas par WEB tehnoloģijām un programmēšanas teoriju, izpratne par OOP konceptu, spēja uzrakstīt vienkāršu SQL. Lai pieteiktos IT konsultāciju apmācībām, tiks vērtēta pretendentu spēja analītiski domāt un motivācija mācīties, kā arī nepieciešamas labas MS Office (Excel, PowerPoint, Project) zināšanas, spēja strādāt ar informāciju un datiem, darboties patstāvīgi un komandā. Visas apmācības notiek angļu valodā.

Pieteikšanās: aizpildot pieteikuma anketu www.bootcamp.lv

Accenture ir viens no vadošajiem IT uzņēmumiem Latvijā un pasaulē. Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Accenture Latvijas filiāle ir dibināta 2002. gadā. Uzņēmumā šobrīd strādā 1600 darbinieku.