Absolventu veiksmes stāsti – jauns OpenLab tiešsaistes cikls

02.03.2021.

Banku augstskolas vietne OpenLab 3. martā sāk jaunu pasākumu ciklu ar augstskolas absolventu biznesa veidošanas pieredzes un inovāciju radīšanas veiksmes stāstiem –  ALUMNI SUCCESS STORIES. Pasākumu cikla ietvaros plānotas arī citu veiksmīgu uzņēmumu – darba devēju vieslekcijas, kuru biznesa pieredze pašreizējiem augstskolas studentiem var būt gan saistoša prakses plānošanai, gan iedvesmojoša nākotnes biznesa plāniem. Cikls turpināsies, pieaicinot arvien jaunus un jaunus absolventus ar saviem veiksmes stāstiem. Pasākumu norises valoda  –  angļu valoda.

Lilita Sparāne, OpenLab komandas vadītāja: “Šie pieredzes stāsti, veiksmīgie biznesa notikumi parāda, cik lielas iespējas Banku augstskolas absolventiem paveras nākotnē – kā var likt lietā nākamības biznesa veidošanā savas studiju gaitā gūtās zināšanas, kā izmantot studiju prakses vietās gūto pieredzi sava uzņēmuma izveidošanā, inovāciju izstrādē un kā rodas personības – nākamie biznesa līderi dažādās nozarēs. Ļoti svarīgs ir starptautiskais konteksts – atrast savu vietu globālajā konkurencē strauji mainīgajos biznesa apstākļos.”

ALUMNI SUCCESS STORIES cikla pasākumi paredzēti studentiem, absolventiem, sekotājiem un ikvienam interesentam. Sekojiet OpenLab pasākumu plānam OpenLab un arī Banku augstskolas Facebook kontā.  Saite katrai tikšanās reizei Zoom videokonferencei tiks publicēta kārtējā informatīvajā materiālā OpenLab pasākumu sarakstā. Piemēram, Zoom: https://ej.uz/Success-Stories-03-03

Pirmais veiksmes stāsts – 3.martā:

Rītdien, 3.martā sākas OpenLab TIEŠSAISTES cikls ar “CastPrint” un Jāņa Oliņa pieredzes stāstu par ceļu no auditora līdz 3D printerī drukātiem fiksatoriem tradicionālā medicīnas ģipša vietā. Satikšanās iespēja un jaunu ideju ģenerēšana – kā kļūt par nākotnes biznesa līderi savā nozarē? Pasākums: https://www.facebook.com/events/428708665084619

Banku augstskolas absolvents un “CastPrint” līdzdibinātājs Jānis Oliņš dalīsies ar pieredzi, kā no audita pakalpojumu sniegšanas un bez pieredzes medicīnā un biznesā, 2016. gadā nonāca pie secinājuma, ka mūsdienās jābūt modernākam veidam par tradicionālo ģipsi. Šis būs stāsts par to, kā izveidojās “CastPrint”, uzņēmums, kas piedāvā ko līdz šim nebijušu– 3D printerī drukātu fiksatoru, kas izgatavots katram pacientam individuāli.

Banku augstskolas OpenLab ir vieta, kur studenti un citas ar augstskolu saistītas radošas personības ar uzņēmēju garu satiekas prāta vētrās, diskusijās, vakarēšanās, semināros un radošajās darbnīcās, lai ģenerētu jaunas biznesa idejas un ieviestu tās dzīvē.