Absolventu veiksmes stāsti: 27.maijā viesos Māra Lieplapa un PLŪKT

27.05.2021.

Banku augstskolas vietne OpenLab 3. martā iesāka jaunu pasākumu ciklu ar augstskolas absolventu biznesa veidošanas pieredzes un inovāciju radīšanas veiksmes stāstiem – ALUMNI SUCCESS STORIES. Cikls turpinās, aicinot Zoom tiešsaistē arvien jaunus absolventus ar saviem veiksmes stāstiem. Šonedēļ, 27.maijā – uzņēmuma “Plūkt” līdzdibinātāja Māra Lieplapa aicina uz veiksmes stāsta vakaru. Māra Lieplapa dalīsies ar savu pieredzi, kā tas ir, vienlaicīgi studēt un nodibināt uzņēmumu. Šis būs unikāls stāsts par to, kā tas panākts, ka Latvijā audzētas tējas dzer Ņujorkā, Sidnejā un citās pasaules metropolēs. Pasākumu norises valoda – angļu valoda.

Lilita Sparāne, OpenLab komandas vadītāja: “Šie pieredzes stāsti, veiksmīgie biznesa notikumi parāda, cik lielas iespējas Banku augstskolas absolventiem paveras nākotnē – kā var likt lietā nākamības biznesa veidošanā savas studiju gaitā gūtās zināšanas, kā izmantot studiju prakses vietās gūto pieredzi sava uzņēmuma izveidošanā, inovāciju izstrādē un kā rodas personības – nākamie biznesa līderi dažādās nozarēs. Ļoti svarīgs ir starptautiskais konteksts – atrast savu vietu globālajā konkurencē strauji mainīgajos biznesa apstākļos.”

ALUMNI SUCCESS STORIES cikla pasākumi paredzēti studentiem, absolventiem, sekotājiem un ikvienam interesentam. Sekojiet OpenLab pasākumu plānam OpenLab un arī Banku augstskolas Facebook kontā. Saite katrai tikšanās reizei Zoom videokonferencei tiek publicēta kārtējā informatīvajā materiālā OpenLab pasākumu sarakstā. Pirmais pasākums stāsts notika 3.martā ar “CastPrint” un Jāņa Oliņa pieredzes stāstu par ceļu no auditora līdz 3D printerī drukātiem fiksatoriem tradicionālā medicīnas ģipša vietā.

Banku augstskolas OpenLab ir vieta, kur studenti un citas ar augstskolu saistītas radošas personības ar uzņēmēju garu satiekas prāta vētrās, diskusijās, vakarēšanās, semināros un radošajās darbnīcās, lai ģenerētu jaunas biznesa idejas un ieviestu tās dzīvē.