Absolventi dāvina Banku augstskolai jaunu mājaslapu

10.12.2014.

Banku augstskolas jaunās mājas lapas tapšanu pilnībā ir finansējusi Banku augstskolas Absolventu asociācija (BAAA).

“Piedrība, profesionalitāte un aizrautība ir tas, kas mūs vieno! Tāpēc  BAAA aicina ikvienu Banku augstskolas absolventu iesaistīties mūsu kopīgajā iniciatīvā un iespēju robežās to atbalstīt!” aizsākot projektu, 2013.gadā aicināja absolventu asociācija. 2014.gada nogalē projekts noslēdzās, apliecinot, cik daudz labu lietu iespējams paveikt kopīgiem spēkiem un kopīgas idejas vārdā!

Mājaslapa veidota mūsdienīgā un modernā stilā, ļaujot apmeklētājiem ātrāk un ētāk atrast nepieciešamo informāciju. Saturs struktēts piecās sadaļās: Studijas, Sadarbība, Pētniecība, Absolventi un Augstsklola, kurās gan topošie, gan esošie studenti, absolventi, sadarbības partneri un ikviens interesents var uzzināt par augstskolas piedāvātajām studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem, pētniecību, praksi un ERASMUS mobilitātēm, ārpustudiju akivitātēm u.c.

Jaunajā mājaslapā jaunu veidolu ieguvusi arī Absolventu asociācijas sadaļa. Tā kļuvusi plašāka un atraktīvāka ne tikai saturiski, bet izstrādāta arī īpaša sistēma absolventu datubāzes veidošanai. To regulāri papildinot un atjaunojot, absolventiem būs ērti veidot datu bāzi un uzturēt kontaktus gan savstarpēji, gan ar augstskolu. Tādējādi asociācija vēlas attīstīt absolventu organizācijas kustību, kam daudzviet pasaulē ir senas un stipras tradīcijas.

Banku augstskola pateicas Banku augstskolas Absolventu asociācijai un pauž gandarījumu par mājas lapas jauno veidolu un tā sniegtajām iespējām apmeklētājiem ērti atrast vispusīgu informāciju par augstskolu un tās īstenotajām studiju programmām.

Pasniedz_davanu

BAAA prezidents Kristaps Jēkabsons Banku augstskolas rektoram Andrim Sarnovičam pasniedz simbolisku dāvanu – apliecinājumu jaunās mājaslapas nodošanai augstskolas rīcībā.