4.kursu studenti 11.novembrī piedalās Karjeras dienā

10.11.2014.

Otrdien, 11.novembrī, Banku augstskolas 4.kursu studentiem Karjeras dienā būs lieliska iespēja iepazīties ar darba devēju prakses un darba piedāvājumiem.

Ar finanšu un uzņēmējdarbības virziena studentiem tiksies uzņēmumu “Deloitte Latvia”,  „KPMG Baltics”, „PricewaterhouseCoopers”, „CVO Recruitment Latvia„ „Simplika” un AS „PICHE” vadītāji un personāla speciālisti. Savukārt SIA „ERNST & Young” stendā studenti varēs iegūt nepieciešamo informāciju par starptautiskās audita kompānijas piedāvājumiem.

Tā kā profesionālā prakse ir neatņemama studiju procesa sastāvdaļa, Banku augstskolā darbojas īpaši izveidots Karjeras centrs, kas palīdz visiem augstskolas studentiem atrast prakses vietas un nodrošina ar prakses un karjeras atbalstu. Karjeras centrs studentiem sniedz informāciju par darba tirgu, par darba devēju prakses un darba piedāvājumiem, kā arī par karjeras izaugsmes iespējām un iespējām veikt praksi dažādās organizācijās atbilstoši studentu izvēlētajai studiju programmai un katra studenta profesionālajām interesēm un vēlmēm.

Gan studentu, gan darba devēju atsaucību iemantojušas Karjeras centra organizētās Karjeras dienas.

Banku augstskolas
Komunikācijas un mārketinga daļa
67709290, 26331378