3.oktobrī Banku augstskola aicina uz pirmo Atvērto durvju dienu!

30.09.2014.

Jau šo piektdien, 3.oktobrī, no plkst.16.00, visi interesenti būs laipni gaidīti Banku augstskolas pirmajā Atvērto durvju dienā.

Tikšanās laikā uzzināsit gan par studiju programmām, gan studiju un prakses iespējām vairāk nekā 110 sadarbības augstskolās 36 pasaules valstīs. Lieliski ir tas, ka ERASMUS+ programmas ietvaros apmaiņas studijās un praksē ir iespēja doties ikvienam studentam! Tāpat – Banku augstskola visiem saviem studentiem nodrošina prakses vietas – par to rūpējas īpaši izveidotais Karjeras centrs. Ciemojoties augstskolā, varēsi iepazīties arī ar auditorijām, bibliotēku, lasītavu un kafejnīcu. Arī studentu viesnīca ir tepat, Banku augstskolas telpās, un studenti paši to novērtē kā lielisku priekšrocību.

Papildus 12 īstenotajām programmām visos studiju līmeņos, Banku augstskola sadarbībā ar Šveices biznesa skolu (SBS Swiss Business School) piedāvā studēt divās dubultdiplomu programmās bakalaura studiju programmā „Finanses” un maģistra studiju programmā „Starptautiskās finanses un banku darbība”. Lieliska iespēja iegūt divus diplomus, studējot tepat, Latvijā!

Nāc un uzzini, kāpēc ir svarīgi studēt starptautiskā studiju vidē un padziļināti apgūt angļu valodu, piedalīties starptautiskos projektos un biznesa simulāciju spēlēs, veidot biznesa kontaktus jau studiju laikā, būt aktīvam un radošam. Banku augstskola ir lieliska vieta Tavas personības izaugsmei un paši studenti atzīst, ka augstskola sniedz iespēju pilnveidot ne tikai karjeras iespējas, bet arī katra indivīda personību.

Jaunais mācību gads tikai nupat sācies un varētu šķist – kurš gan rudenī domā par nākamā pavasara lielajām izvēlēm. Taču tieši paši vidusskolu absolventi rosinājuši augstskolai dot iespēju topošajiem studentiem ar studiju programmu piedāvājumu un augstskolu iepazīties laikus – jau mācību gada sākumā. Atbildīgas izvēles ir jāizdara atbildīgi!

Priecāsimies tikties Banku augstskolas Atvērto durvju dienā šo piektdien, 3.oktobrī, četros pēcpusdienā Banku augstskolas Konferenču zālē!