Erasmus jaunajiem uzņēmējiem Info diena

08.05.2018.

Erasmus jaunajiem uzņēmējiem Info diena

Šī gada 7.maijā Banku augstskolas Biznesa inkubatorā norisinājās Erasmus jaunajiem uzņēmējiem informatīvās sesijas plkst. 11.30 un 17.00.

Informatīvo sesiju laikā interesentiem bija iespēja uzzināt par pieteikšanās procesu un kritērijiem, kā arī par ieguvumiem no dalības mobilitātē. Apmeklētāji saņēma jaunāko informāciju par programmā nesen pievienotajiem galapunktiem – ASV (2 štati), Singapūru un Izraēlu. Pēc sesiju formālās daļas tika sniegtas individuālas konsultācijas par iespēju doties mobilitātē un tika izskatītas potenciālās biznesa idejas. Erasmus jaunajiem uzņēmējiem ir starptautiska apmaiņas programma, kas dod iespēju jaunajiem vai topošajiem uzņēmējiem gūt pieredzi, mācīties un iedvesmoties no pieredzējušiem ES mazo uzņēmumu vadītājiem.
StartUp projekta ietvaros partnervalstis – Itālija, Francija, Lielbritānija, Slovākija, Spānija, Portugāle un Latvija – dalās ar jauno uzņēmēju neatsveramo pieredzi, kas gūta apmaiņas programmā.

Apmaiņas programma Erasmus jaunajiem uzņēmējiem StartUp2 projekta ietvaros tiek īstenota no 2018. gada līdz 2020. gadam.

Programmai aicināti pieteikties jaunie un topošie uzņēmēji, kā arī jau pieredzējuši mazo uzņēmumu vadītāji.

Pieteikšanās un informācija par programmu atrodama mājaslapā www.erasmus-entrepreneurs.eu. Interesenti aicināti pieteikties individuālām konsultācijām, sazinoties ar vietējā kontaktpunkta projektu vadītāju.

 

Māra Lieplapa

Biznesa inkubatora projektu vadītāja

Erasmus jaunajiem uzņēmējiem vietējā kontaktpunkta projektu vadītāja

mara.lieplapa@ba.lv

+371 26459897