21. jūnijā Banku augstskolā nosvinēts 2023./2024. akadēmiskā gada izlaidums

21.06.2024.

Piektdien, 21. jūnijā Banku augstskolas absolventu līdzšinējo absolventu pulkam pievienojās vēl vairāk nekā pusotrs simts finanšu un biznesa vadības jomas speciālisti. Diplomus saņēma gan īsā cikla profesionālās studiju programmas, gan bakalaura un maģistru studiju programmu absolventi.

Ikvienam šī akadēmiskā gada Banku augstskolas absolventam īpašo svētku sajūtu palīdzēja radīt Banku augstskolas rektores, profesores Līgas Peisenieces novēlējums:

“Man ir patiess prieks un lepnums par Jums! Par katru no jums no 164 studentiem, kurš šodien iegūst Banku augstskolas diplomu un kvalifikāciju. Šodien noslēdzas jūsu izglītības piedzīvojums Banku augstskolā.

Neskatoties uz dažādiem apgrūtinājumiem, jūs esat ieguvuši lielisku izglītības vērtību – zināšanas, prasmes un pieredzi, lai veidotu panākumiem bagātu karjeru finanšu nozarē un uzņēmējdarbībā. Ar vislielāko pārliecību varu to teikt, jo ik gadu statistikas dati rāda ka 94% Banku augstskolas absolventi ir nodarbināti profesijā jau saņemot diplomu un saņem labu atalgojumu.

Savā studiju laikā jūs esat attīstījuši savas vadības prasmes un emocionālo inteleģenci, lai vadītu komandas, uzņēmumus un sabiedrības procesus. Lieciet tās lietā, lai mūsu Latvijas ekonomika attīstītos, lai mūsu uzņēmumi veiksmīgi strādātu starptautiskos tirgos un mēs visi dzīvotu labklājīgāk.”

Jau otro gadu Banku augstskolas izlaidums notika skaistajās “Splendid Palace” telpās, kas svētku sajūtai piešķīra vēl īpašāku noskaņu. Studiju programmu direktori un koordinatori sagaidīja Banku augstskolas mācībspēkus, sadarbības partnerus, savus studentus, viņu draugus un radus, lai kopā ar lepnumu par jaunajiem absolventiem svinētu viņu padarītā darba sasniegumus un viņu personības izaugsmes svētkus.

Ar novēlējumiem savus absolventus sveic arī studiju programmu direktori: 

Šodien svinam mazu, bet ļoti svarīgu uzvaru! Diploma saņemšana nav gala punkts, bet gan pagrieziena punkts. Ļoti iespējams, ka jau rītdien Jūs gaida nākošais izaicinājums, nākamā iespēja! Esiet atvērti jaunajam, ticiet sev un Jums viss izdosies!

/Laima Čable, studiju programmas “Grāmatvedība un finanses” direktore


Izlaidums – tas ir viena aizraujoša ceļojuma noslēgums! Starp visām uzvarām atcerieties, ka tieši katra neveiksme ir iespēja mācīties un augt. Vislielākie panākumi ir tiem, kuri nebaidās riskēt un cenšas no visas sirds, tāpēc lai plaukst jaunas idejas un lai darbs nes augļus! Par lieliem panākumiem, pareiziem lēmumiem un jauniem izaicinājumiem!

/Laima Čable, studiju programmas “Finanses” direktore


Ziņkārīgajiem, zinātkārajiem un drošajiem pieder pasaule! Lai Jums pietiek drosme uzņemties jaunus izaicinājumus, gudrība pieņemt pareizus lēmumus un spēks izturēt visus pārbaudījumus! Lai sapņi top par īstenību!

/Laima Čable, studiju programmu “Finanšu vadība” un “Finanses un risku vadība” direktore


Mani mīļie, pirmie BPV programmas absolventi! Paldies, ka jūs pirms 4 gadiem noticējāt šai jaunajai programmai! Ticiet tālāk arī savām spējām! Pieņemiet izaicinājumus! Lai neatlaidība un mērķtiecība palīdz jums atstāt pozitīvas pēdas uz šīs planētas, tāpat kā vairākums no jums to veica arī studiju laikā!

/Lilita Sparāne, studiju programmas “Biznesa procesu vadība” direktore


Dear graduates,

Thank you for being with us!! Working with you was a great pleasure. Let me express my warmest congratulations! I am very proud of you and happy to share this day’s excitement. Never stop learning, exploring, growing, and challenging yourself to be your best version. There’s no limit to what you can do if you keep believing in yourself. Graduation is like a bridge to the next steps in your life, and everything that got you here — hard work, motivation, and the support of the closest ones — will carry you across to future achievements. My best wishes for your next adventure!

/Tatjana Mavrenko, director of study programmes “International Finance” and “International finance and banking”


Dear graduates,

the headlines today announce challenges – climate change, mental health crisis and inequality. Do you know what else they scream? Opportunity. Don’t be discouraged by the headlines, be driven. Go forth with your brilliance and compassion, and build a future that’s not just successful, but leaves a lasting, positive mark on the world. Congratulations!

/Marta Kontiņa, studiju programmu “Uzņēmējdarbības vadīšana” un “Inovatīvā uzņēmējdarbība” direktore


Alberta Einšteina vārdiem:
“Life is like rising a bicycle. To keep your balance you must keep moving.”

/Sintija Deruma, director of study program “Cybersecurity management”


Man un maniem kolēģiem ir bijis patiess prieks vērot Jūsu centību un mērķtiecību studiju gaitā. Jūs esat bijuši drosmīgi, izmantojot Jums dotās iespējas un pieņemot jaunus izaicinājumus. Ar paveikto Jūs esat pārsteiguši daudzus. Novēlu Jums arī turpmāk uzdrīkstēties un turēt iniciatīvu savās rokās. Turpiniet pārsteigt.

/Andris Fomins, studiju programmas “Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas” direktors


Vēlam visiem absolventiem saglabāt atmiņā šo svētku īpašo sajūtu un panākumus karjerā!