2023 gada izlaidums – “Karjeras pirmizrāde”

24.05.2023.

Banku augstskolas 2023. gada izlaidums jau pavisam drīz! Topošajiem absolventiem vēl palikuši pēdējie metri pirms diploma iegūšanas. Mēs ticam Jūsu katra spēkiem un izaugsmei!  Mēs esam bijuši kopā ar Jums jau no pirmā soļa, pirmās komunikācijas ar Banku augstskolu un ar lepnumu sirdī un smaidu sejā, būsim ar Jums kopā Jūsu svinīgajā izlaidumā, kurā Jūs būsiet zvaignes, savā karjeras pirmizrādē!

Šogad Banku augstskolas izlaidums 2023 norisināsies 17.jūnijā Splendid Palace Lielajā zālē plkst. 14:00!

Ierašanās no plkst. 13:00.
Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodās.

Pulcēsimies kopā, lai 17. jūnijā svinētu studentu panākumus, absolvējot studiju programmas:

Pirmā līmeņa profesionālā studiju programma “Grāmatvedība un finanses”

Profesionālā bakalaura studiju programmas:

 • “Biznesa procesu vadība”
 • “Finanses”
 • “Starptautiskās finanses”
 • “Finanšu pārvaldības informācijas sistēmas”
 • “Risku vadība un apdrošināšana”

Profesionālā maģistra studiju programmas:

 • “Inovatīvā uzņēmējdarbība”
 • “Uzņēmējdarbības vadīšana”
 • “Finanšu vadība”
 • “Finanses”
 • “Starptautiskās finanses un banku darbība”
 • “Kiberdrošības pārvaldība”

Priecāsimies Jūs redzēt izlaidumā un novēlam pārliecinoši aizstāvēt studiju noslēguma darbus!

 Ja vēlaties kaut ko tādu, kas jums nekad nav bijis, jums ir jābūt gatavam darīt kaut ko tādu, ko nekad neesat darījis.

– Tomass Džefersons


SVARĪGI!

SAISTĪBAS AR BIBLIOTĒKU

Absolventiem pirms studiju noslēguma ir jānokārto visas materiālās un finansiālās saistības ar bibliotēku. Studenti, kuri šīs saistības nenokārtos, izlaidumā nevarēs saņemt savus diplomus.

Tiem studentiem, kuriem ir parādi bibliotēkā, uz Banku augstskolas e-pastu tiks nosūtīti atgādinājumi par nepieciešamību nodot paņemtās grāmatas. Studenti, kas nebūs saņēmuši šādu atgādinājumu, bet nav pārliecināti par to, vai iepriekš nodevuši visus bibliotēkas materiālus, par sava lasītāja konta statusu var interesēties, rakstot uz e-pastu biblioteka@ba.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67387314. Absolventi, kuri saņems atgādinājumu par nepieciešamību atgriezt grāmatas, var izmantot šo pašu kontaktinformāciju, lai noskaidrotu, cik un kādus materiālus vēl nepieciešams nodot.
Topošajiem absolventiem visas saistības ar bibliotēku jānokārto līdz 15. jūnijam. Grāmatas var nodot bibliotēkā tās darba laikā vai ārpus darba laika atstājot BA Informācijas centrā galvenās ēkas 1. stāvā. Atstājot grāmatas Informācijas centrā, par nodošanas faktu nepieciešams informēt bibliotēku, nosūtot e-pastu.

Ja grāmatas, kuras būtu jānodod, ir nozaudētas, absolventam līdz norādītā nodošanas termiņa beigām ir jākompensē to vērtība un jāapmaksā komisija 7 eiro apmērā par katru nozaudēto grāmatu. Kompensējamo grāmatu vērtības summu un apmaksas kārtību var uzzināt, sazinoties ar bibliotēku.

FOTO UN VIDEO IZLAIDUMA LAIKĀ

Banku augstskola informē, ka 2023. gada 17. jūnija izlaidumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtas materiāls var tikt publicēts un izmantots mārketinga un publikāciju nolūkos.

Informējam, ka Banku augstskola publicēs 2023.gada 17. jūnija izlaiduma kopbildes Banku augstskolas mājaslapā un sociālajos tīklos. Tāpēc pirms izlaiduma ceremonijas lūgsim Jūs parakstīties par atļauju fotogrāfijas izmantot Banku augstskolas mārketinga un komunikācijas nolūkos.


TIEKAMIES IZLAIDUMĀ!