2015.gada 7.novembrī noticis Banku augstskolas izlaidums Latviešu biedrības namā

10.11.2015.

 

 Banku augstskolas izlaidumā 2015. gada 7. novembrī diplomus saņēma 32 profesionālo maģistra studiju programmu „Finanšu vadība” un „Inovatīvā uzņēmējdarbība” absolventi. Maģistra programmu „Finanšu vadība” absolvēja 20 studenti (tai skaitā 2 ar izcilību), maģistra programmu „Inovatīvā uzņēmējdarbība” – 12 studenti (tai skaitā 1 ar izcilību).

 

Abu maģistra programmu direktores Biruta Pūle un Elita Lielā īpaši uzsvēra absolventu veikto pienesumu Latvijas tautsaimniecībā ar viņu veiktajiem maģistra darbiem, kas ir praktiski un Latvijas finanšu un uzņēmējdarbības nozarēs pielietojami.

Par izcilajiem pētījumiem četras Banku augstskolas absolventes saņēma arī Banku augstskolas fonda naudas balvas:

  • Egija Izkapte par maģistra darbu „Efektivitātes paaugstināšanas iespējas pakalpojuma uzņēmumā”;
  • Elizabete Gorina par maģistra darbu „Pūļa finansējuma pakalpojuma veicināšanas iespējas Latvijā”;
  • Jana Dzerkale par maģistra darbu „Nodokļu iztrūkuma jeb nodokļa plaisas novērtēšana”;
  • Beāte Leimane par maģistra darbu „Degvielas cenas izmaiņu faktoru analīzes metodoloģija Latvijas degvielas mazumtirdzniecības tirgū”.

Banku augstskolas fonda līdzekļus veido augstskolas sadarbības partneru – darba devēju ziedojumi un mērķstipendijas izcilāko studentu atbalstam.

Banku augstskola lepojas arī ar maģistra programmu „Inovatīvā uzņēmējdarbība” absolventi Ingu Miķelsoni, izcilo Latvijas izlases sportisti disciplīnās lodes grūšana un diska mešana.

Apsveicam mūsu absolventus!

Foto no izlaiduma: https://www.flickr.com/photos/bankuaugstskola/albums/72157660594806990