Studijas Banku augstskolā sāku 1999.gadā. Toreiz mana izvēle bija finašu specialitāte, jo uzskatīju, ka programma ir universāla dažādu profesiju un darbības sfēru pārstāvjiem.
2003. gadā sāku strādāt starptautiskā apdrošināšanas kompānijā par apdrošināšanas speciālistu. Lai gan darbs apdrošināšanas sfērā bija ļoti interesants un iegūtā pieredze – neatsverama, tomēr mans mērķis vienmēr ir bijis paša vadīts uzņēmums. Tā 2004.gadā pievienojos uzņēmumem SIA “PPE Serviss”, kas tolaik nodarbojās ar piena produktu vairumtirdzniecību. Tajā gadā uzņēmums bija sācis realizēt jaunu darbības virzienu – industriālo līmju ražošanu, tāpēc šajā procesā esmu iesaistījies no pašiem pirmsākumiem. Šobrīd uzņēmuma darbības pamatvirziens ir etiķešu līmju ražošana, un tas ir vienīgais šāda profila uzņēmums Baltijas valstīs. Etiķešu līmes ražojam zem savas preču zīmes, kā arī ar “private label” nosacījumiem citiem pasūtītājiem. Vairāk nekā 97% saražotās produkcijas tiek eksportēta.
Varu piekrist atziņai: “Izvēlies sev darbu, kas Tev patiesi patīk, un tad Tev nekad nebūs jāstrādā.” Esmu laimīgs apgalvot, ka tā raksturo manu šā brīža situāciju. Tai pat laikā jāatzīst, ka atbildības slogs arī maza uzņēmuma vadībai ļoti liels, jo katrs pieņemtais lēmums var būt izšķirošs tālākai uzņēmuma darbībai.
Atskatoties uz manu izvēli augstākās izglītības iegūšanā, jānorāda, ka Banku augstskola deva lielisku pamatu ekonomikas procesu izpratnē, kas ir būtiski, veicot uzņēmējdarbību. Kā arī ikdienā ir patīkami sastapties ar izglītotiem cilvēkiem dažādās sfērās, kas ir vai ir bijuši sastīti ar Banku augstskolu kā studenti vai kā mācībspēki.