Jau vidusskolā zināju, ka vēlos strādāt finanšu jomā, tādēļ, lai iegūtu kvalitatīvas pamatzināšanas, izvēlējos studēt Banku augstskolā. Ļoti novērtēju prakses iespējas, jo, gūstot reālu priekšstatu par situāciju darba tirgū, veidojas izpratne par nepieciešamo prasmju attīstīšanu. Tas savukārt ļauj pavisam citādāk uztvert pasniedzēju teikto, kā arī sistematizēt teorētisko informāciju. 1.kursā praksi uzsāku SEB bankā, savukārt pastāvīgi SEB bankā sāku strādāt 3.kursā. Tā nemanot pagājuši seši gadi, kopš te strādāju un tagad jāuzņemas vadība par kolektīvu un jāsadarbojas ar korporatīvajiem klientiem.
Izaugsmes pamatā ir attiecības ar cilvēkiem. Tu nevari sevi pierādīt, augt, ja apkārt nav kāds, kurš saprot, novērtē, atbalsta. Katrā karjeras posmā vienmēr ir bijis kāds, no kura mācīties, novērtēju priekšniekus, kas uzticējuši aizvien augstāku atbildību, sniedzot ieguldījumu kompetences attīstīšanā. Nozīmīgi ir kontakti, kas izveidojušies ar kursa biedriem.
Ja studiju laikā esi mērķtiecīgs, neatlaidīgs, pašmotivēts, ir vēlme sevi pilnveidot, spēj klausīties un argumentēt savu viedokli, mācies no pieredzējušākiem cilvēkiem, esi komunikabls un proti sevi pasniegt, uzskati, ka esi izvēlējies pareizo ceļu, lai kļūtu par veiksmīgu profesionāli.