Banku augstskola man ir devusi zināšanas, kas ir kalpojušas par labu pamatu uzņēmējdarbībā – manā gadījumā finanses un uzņēmumu vadīšana. Augstskolā apgūtais ir palīdzējis veiksmīgi darboties ne tikai ikdienišķās situācijās, bet arī palīdzējis uzņēmumu tirgus pozīciju  stiprināšanā un personīgajā izaugsmē, izvirzot un sasniedzot nopietnus un sarežģītus biznesa mērķus.
Mana darbība ir bijusi un ir saistīta ar lielāku un mazāku projektu plānošanu un  īstenošanu: degvielas uzpildes staciju tīkla attīstība Latvijā, nopietnu investoru piesaiste Baltijas valstīs attīstības projektu realizēšanai komerciālā nekustamā īpašuma jomā, uzņēmumu darbības ievirzīšana pozitīvā gultnē –  gatavojot biznesa plānus, īstenojot atbildīgu personālvadību, rūpējoties par uzņēmumu  finanšu rādītājiem, veicot pārrunas, slēdzot līgumus u.c.
Vēlos pateikties gan maniem pasniedzējiem, gan studiju biedriem, kuri ir palīdzējuši veidot to manu profesionālo pamatu, kas ļāvis droši spert nākamos soļus. Vienmēr esmu priecīgs viņus satikt! Savukārt šodienas studentiem vēlos teikt ar Reiņa Kaudzīša vārdiem: “Mācies priekš dzīves, bet ne priekš skolas!” Esmu pārliecināts, ka iegūtās zināšanas kalpos par atspēriena punktu veiksmīgam jaunas darba dzīves sākumam pēc studiju beigām.