“Lielā mērā to, kur es šobrīd esmu un ko daru, noteica tieši studijas Banku Augstskolā. Pēc zināma posma savā dzīvē, kad strādāju žurnalistikā, nolēmu, ka ir jāturpina nepabeigtās studijas. Tomēr, turpināt iesākto filoloģijas zinatnē vai žurnalistikā šķita nedaudz par maz izaicinoši. Bija jau uzkrāta pieredze medijos un likās, ka neko būtiski jaunu neapgūšu. Tādēļ kopīgi ar draugiem iestājos Banku Augstskolā, jo mācības varēja apvienot ar darbu un arī Latvijas Radio veidoju raidījumus par banku sektoru un ekonomiku.

Mācības man ir devušas vairākas lietas: protams, daudz plašākas zināšanas par ekonomiku un un finanšu sektoru, vērtīgas atziņas no lieliskiem pasniedzējiem, mazliet trakus un neapšaubāmi lieliskus kursabiedrus un visbeidzot, to patīkamo apziņu, ka tu spēj. Pat tad, ja tas prasa daudzas negulētas naktis starp miljons darbiem un pienākumiem. Kad redzi iesietu bakalaura un maģistra darbu un dzirdi fantastisku atzīmi gala aizstāvēšanā, saproti – jā, bija vērts!

Domāju, ka tieši iegūtais diploms un zināšanas man palīdzēja visai spraigā konkursā iegūt tolaik Hansabankas preses sekretāra amatu, kas vēlāk turpinājās Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumos un tagad – Swedbank Komunikāciju vadītāja amatā.

Bet, ja man ir jāizvēlas viena lieta, kuras dēļ bija vērts studēt Banku Augstskolā, tad es tomēr teikšu… kursabiedri! Tā kā mēs bijām neklātnieki, tad katram bija sava darba pieredze un mūsu garās sarunas kafejnīcā vai starp lekcijām vienmēr bija interesantas. Dažādas pieredzes, dažādas organizāciju kultūras, dažādi uzskati veidoja fantastisku kokteili, ko varēja baudīt un baudīt. Bieži vien arī uz ne pārāk interesantām lekcijām pēc pagaras darbadienas bija stimuls aiziet kaut vai tādēļ, lai satiktos.”