Banku augstskolas absolventu asociācijas kopsapulce

12.03.2014.

2014.gada 12.martā, viesnīcā Albert Hotel, norisinājās ikgadējā Banku augstskolas absolventu asociācijas (BAAA) biedru kopsapulce. Kopsapulces laikā BAAA biedri lēma par vairākiem svarīgiem jautājumiem turpmākai BAAA attīstībai.

Pasākuma oficiālajā daļā viens no pirmajiem Banku augstskolas (tolaik – Banku koledžas) absolventiem Jānis Lielcepure (SIA “Prudentia” īpašnieks) pastāstīja, kā attīstījusies viņa karjera pēc koledžas absolvēšanas un ar kādiem biznesa pārbaudījumiem viņam nācies saskarties. J.Lielcepure arī uzsvēra, ka cilvēkiem jāizvēlas darbs, kas rada motivāciju un prieku darboties un tikai tad tiks gūti vislabākie rezultāti.

Biedru kopsapulces oficiālā daļa turpinājās ar BAAA prezidentes Anetes Lūsares prezentāciju, kuras laikā asociācijas biedrus iepazīstināja ar aktuālāko informāciju par BAAA darbību, izklāstot aizgājušā gada padarītos darbus un iepazīstinot ar 2014.gada plāniem. Klātesošie iepazinās arī ar jauno Banku augstskolas mājas lapas projektu, kā arī tika apstiprināta jaunā BAAA revidente Santa Zvejniece, kura veiks asociācijas finansiālās un saimnieciskās darbības kontroli visam nākamajam gadam.

Oficiālās daļas noslēgumā ievēlēja jaunos BAAA padomes locekļus Tika izsludinātas trīs brīvās vakances uz šiem amatiem un BAAA saņēma pieteikumus no četriem Banku augstskolas  absolventiem – Sabīnes Koklačovas, Freda Bikova, Oskara Dzelmes un Kristapa Jēkabsona. Pēc kandidātu prezentācijām biedri nobalsoja par trīs jaunajiem padomes locekļiem, kā rezultātā tika ievēlēti Sabīne Koklačova, Fredis Bikovs un Kristaps Jēkabsons. Apsveicam jaunos padomes locekļus un novēlam nerimstošu darba motivāciju ikvienam no viņiem.

Pasākuma neoficiālā daļa turpinājās Ablert Hotel Star Lounge bārā, kuras laikā biedriem bija iespēja citam citu labāk iepazīt un neformālā gaisotnē patīkami pavadīt šo vakaru.

Bildes no pasākums –
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.306911266124769.1073741835.143504475798783&type=3&uploaded=39

Saistītie notikumi