Personāla vadības forums 2014

03.06.2014.

Banku augstskolas absolventu asociācijas (BAAA) š. g. 3.jūnijā organizēja pasākumu „Personāla vadības forums 2014”, kas kuplā skaitā kopā pulcēja vairākus nozares ekspertus no tādiem uzņēmumiem, kā Latvijas Darba devēju konfederācija, Eiro personāls, SIA EVRY Latvia, Cytec Latvia, Adros Baltija, SIA Latakko, TELE 2, Transcom, Izdevniecība Rīgas Viļņi, G4S, SIA„Energo Rīga”  un pārstāvjus no citiem uzņēmumiem. Forumā aktīvi piedalījās arī Banku augstskolas absolventi un studenti.

Pasākuma oficiālajā daļā uzstājās trīs dažādu nozares uzņēmumu eksperti – Arta Biruma (Eiro personāls), Līga Pigita (Transcom) un Baiba Pedraudze (TELE2).  Arta Biruma savā prezentācijā stāstīja par jaunākajām tendencēm personāla atlasē, uzsverot, cik svarīgi darba devējam ir atrast darbiniekus ar līdzīgām vērtībām, tajā pašā laikā atgādinot par darbinieku spēju un nepieciešamību attīstīties un pilnveidoties uzņēmuma iekšienē. Līga Pigita dalījās pieredzē kā talantu vadīšana notiek uzņēmumā Transcom, un norādīja, kādēļ šīs sistēmas ieviešana ir efektīga lielo uzņēmumu pilnveidošanai. Baiba Pedraudze savā prezentācijā norādīja, ka uzņēmumiem ir būtiski radīt pārliecinošu un interesantu darba devēja tēlu, tajā pašā laikā nodrošinot klientiem kvalitatīvus produktus un pakalpojumus. „Mēs izaicinām tevi. Izaicini mūs” – šis ir TELE2 moto, kas rosina darbiniekus izaicināt pašiem sevi un kolēģus, lai sasniegtu vislabākos darba rezultātus.

BAAA saka lielu paldies nozares ekspertēm, kuras sniedza vērtīgu informāciju par personāla vadības aktualitātēm un raisīja aktīvas diskusijas starp foruma dalībniekiem.

Pasākuma neformālā daļa turpinājās turpat Banku augstskolā, kuras laikā foruma dalībniekiem bija iespēja turpināt diskusijas un patīkami pavadīt šo vakaru. Uzkodas un dzeramos nodrošināja SIA CANTINE.

Pasākuma bildes ir pieejamas:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.335511016598127.1073741837.143504475798783&type=1