Profesores Tatjanas Volkovas lekija par inovācijas jēdziena attīstību

23.10.2013.

23.oktobrī Latvijas Darba devēju konfederācijas telpās pulcējās vairāki Banku augstskolas (BA) absolventu asociācijas biedri. BA absolventu asociācija (BAAA) katru mēnesi rīko lekciju, kas paredzēta tikai BAAA biedriem, kuru pasniedz kāds no Banku augstskolas lektoriem. Kā pirmo šī mācību gada lekciju vadīja dr., prof. Tatjana Volkova.

Lekcijas tēma bija „Inovāciju jaunā nozīme ekonomikas strukturālo pārmaiņu kontekstā”. Tās ietvaros tika apskatīta inovāciju paplašinātā nozīme un tas, kā inovāciju jēdziens ir mainījies līdz mūsdienām. Profesore runāja par inovāciju vides pārmaiņām, biznesa uztveres un domāšanas maiņu. Plašs izklāsts tika sniegts par inovāciju vadīšanas jaunākajām metodēm un pieejām, sniedzot vairākus interesantus piemērus arī par dizaina domāšanu. Pēc lekcijas absolventi dalījās pārdomās un iespaidos par šīs tēmas būtiskākajiem jautājumiem.

Paldies, BA dr., prof.. Tatjanai Volkovai par aizraujošo lekciju un visiem BAAA biedriem, kuri bija ieradušies! Uz tikšanos nākamajos BAAA rīkotajos pasākumos!

„Inovācija tās plašākajā nozīmē ir jauna domāšana, kas nodrošina vērtību,” uzsver Eiropas Komisijas viceprezidents Antonio Tajani

Ja esi BAAA biedrs, bet nevarēji piedalīties šajā lekcijā un tomēr vēlies saņemt šīs lekcijas prezentāciju, tad raksti uz e-pastu elina.stepina@ba.lv

 

Saistītie notikumi