Banku augstskolas absolventu vakars’13. Tur un tagad.

06.12.2013.

6. decembrī Banku augstskolas telpās tika organizēts absolventu vakars, lai vienkopus pulcētu kopā gan pasniedzējus, gan absolventus. Pasākuma mērķis bija sniegt ieskatu, kā augstskola ir attīstījusies pēdējo gadu laikā un kādā virzienā tā šobrīd dodas, kā arī vakara gaitā uzklausīt iedvesmojošus stāstus no mūsu pašu absolventiem.

Pasākuma oficiālo daļu atklāja Banku augstskolas rektors A.Sarnovicš, izstāstot, kā augstskola ir mainījusies šo pēdējo gadu laikā un kādas ir tās tālākās attīstības ievirzes. Vakara gaitā tika sniegtas divas visnotaļ motivējošas prezentācijas no BA absolventiem. Īpašs paldies jāsaka Dacei Briedei-Zālītei (SIA Moresales Latvia valdes locekle, un jauniešu akadēmijas “Pacel Pasauli” dibinātāja un vadītāja – www.paceltpasauli.lv/more-sales),  kura savā runā uzsvēra, ka mēs neesam šajā pasaulē, lai tikai nomaksātu komunālos maksājumus. Dace ir atradusi savu aicinājumu dzīvē, sniedzot karjeras izvēles konsultācijas skolēniem un jauniešiem. Liels paldies Kristapam Jēkabsonam par viņa drosmīgo un iedvesmojošo stāstu – apkārt pasaulei (pasaules apceļotājs, 100 latviešu stāsti dibinātājs – 100latviesustasti.lv ). DOMĀ LIELI – tas ir viņa galvenais dzīves motīvs un vienmēr jāatceras, ka katrs 1000 jūdžu ceļojums sākas ar pirmo soli.

Oficiālo daļu noslēdza Banku augstskolas absolventu asociācijas* (BAAA) Padomes priekšsēdētājs Toms Veidemanis,  sniedzot prezentāciju par BAAA līdz šim izdarītajiem darbiem un nākotnes plāniem. 2013.gadā ir izveidots stabils pamats, lai nākošajos gados BA absolventu asociācija spētu turpināt aktīvi un pārliecinoši strādāt.

Paldies visiem, kuri bija ieradušies BAAA rīkotajā absolventu vakarā un – tiekamies jau  nākamajā pasākumā!

Tuvākais BAAA organizētais pasākums notiks 2013.gada 17.decembrī. Tā būs publiskā lekcija par jaunumiem nodokļu likumdošanā, kuru vadīs SIA KPMG Baltics vecākā nodokļu menedžere, sertificēta nodokļu konsultante, BA Finanšu katedras docente, dr.oec. Gunta Kauliņa.

Bildes no BA absolventu vakara’13 pieejamas BAAA facebook.com profilā – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.272275049588391.1073741831.143504475798783&type=1&l=4e168804f2

Saistītie notikumi