Visi Absolventu asociācijas notikumi

BA jaunās mājas lapas izveide

Banku augstskolas absolventu asociācija (BAAA) sadarbībā ar SIA World Technology Frontier šobrīd izstrādātā projektu par jaunas, mūsdienīgas un modernas Banku augstskolas mājas lapas ieviešanu. Šī mājas lapa būs aizraujoša un informatīva visiem iesaistītajiem - topošajiem un esošajiem studentiem, sadarbības partneriem un, protams, mums – absolventiem!

Lasīt vairāk
Personāla vadības forums 2014

Banku augstskolas absolventu asociācijas (BAAA) š. g. 3.jūnijā organizēja pasākumu „Personāla vadības forums 2014”, kas kuplā skaitā kopā pulcēja vairākus nozares ekspertus.

Lasīt vairāk
Banku augstskolas absolventu vakars’13. Tur un tagad.

6. decembrī Banku augstskolas telpās tika organizēts absolventu vakars, lai vienkopus pulcētu kopā gan pasniedzējus, gan absolventus. Pasākuma mērķis bija sniegt ieskatu, kā augstskola ir attīstījusies pēdējo gadu laikā un kādā virzienā tā šobrīd dodas, kā arī vakara gaitā uzklausīt iedvesmojošus stāstus no mūsu pašu absolventiem.

Lasīt vairāk
Profesores Tatjanas Volkovas lekija par inovācijas jēdziena attīstību

23.oktobrī Latvijas Darba devēju konfederācijas telpās pulcējās vairāki Banku augstskolas (BA) absolventu asociācijas biedri. BA absolventu asociācija (BAAA) katru mēnesi rīko lekciju, kas paredzēta tikai BAAA biedriem, kuru pasniedz kāds no Banku augstskolas lektoriem. Kā pirmo šī mācību gada lekciju vadīja dr., prof. Tatjana Volkova.

Lasīt vairāk