Lapas karteLoginE-pastsBibliotēka
Bankas augstskolas logo
LV       EN

AKREDITĀCIJAS

 

 

 

 

MBA Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās – Versija drukāšanai
Notikumi Versija drukaanai
MBA Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās –
19.08.2008
MBA Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās –

Banku augstskolā 7.augustā notika profesionālās maģistrantūras studiju programmas Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās Atvērto durvju dienu pasākums. Ar jauno studiju programmu iepazīties bija ieradušies dažāda vecuma interesenti no dažādām profesionālajām sfērām, bet visi ar vienotu mērķi – attīstīt sistēmisku izpratni par uzņēmumu vadīšanu radošajās industrijās, to ekonomiskajiem, sociālajiem, psiholoģiskajiem un tehnoloģiskajiem aspektiem, darbības vidi un attīstības tendencēm.

Viņi īpaši atzinīgi novērtēja studiju programmas virzību uz galveno mērķi – līdera radošās personības attīstību, kas tiks sasniegta gan ar satura starpdisciplināro raksturu, gan ar inovatīvu metožu izmantošanu studiju kursu apguvē, gan ar mūsdienu psiholoģijas zināšanu pielietošana uzņēmējdarbībā. Kā uzsvēra viena no potenciālajām studentēm: „Šī studiju programma ir domāta tiem, kas nestudē tikai diploma dēļ, bet gan izvēlas studijas, lai labāk izprastu sevi, strauji mainīgo dzīvi, mūsdienu ekonomikā notiekošos procesus. Esmu pārliecinājusies, ka studijas šajā programmā ir investīcijas manā personīgajā izaugsmē. Ja augšu pati, augs arī mans uzņēmums”.

Par būtisku programmas priekšrocību potenciālie studenti uzskata studiju programmas starptautisko raksturu, to, ka programmas īstenošanā piedalīsies vairāki vieslektori no ārzemēm. Katrā studiju moduļa sesijā (vienu nedēļas nogali mēnesī) ar studentiem strādās ārvalstu vieslektori – pasaules līmeņa augsti kvalificētie docētāji, biznesa konsultanti, uzņēmēji. No radošām personībām iespēja mācīties un gūt profesionālo pieredzi tiks nodrošināta gan nodarbību, gan individuālo konsultāciju laikā. Šajā programmā izglītosies arī ārvalstu studenti, kas dos iespēju Latvijas cilvēkiem rast jaunus draugus un perspektīvus biznesa partnerus visā pasaulē.

Banku augstskola ir izstrādājusi vienīgo šāda veida studiju programmu ne tikai Baltijas valstīs, bet arī Eiropā. Tā kā Banku augstskola piedāvā kvalitatīvu augstāko biznesa izglītību, 2008.gadā Organizācijas Eduniversal Starptautiskā zinātniskā komiteja to atzina par vienu no 1 000 labākajām pasaules biznesa skolām un universitātēm.

Lai studētu maģistrantūras studiju programmā „Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās” ir jābūt iegūtam profesionālajam vai akadēmiskajam bakalaura grādam sociālās zinātnēs vai humanitārās zinātnēs vai mākslas zinātnēs. Ja students iepriekš ieguvis izglītību citās zinātnēs, tad viņam ir iespējams studēt šajā programmā, ja ir vismaz trīs gadu pieredze vadītāja amatā.

Nodarbības notiks vienreiz mēnesī - piektdienās (no plkst. 13.00 līdz 20.00), sestdienās (no plkst. 9.30 līdz 20.00) un svētdienās (no plkst. 9.30 līdz 17.15). Pārējo studiju laiku students apgūs studiju kursu patstāvīgi un sadarbībā ar docētājiem. Katram studentam tiks nodrošināti studijām nepieciešamie metodiskie materiāli un mācību grāmatas. Tāpat augstskolā darbojas moderna bibliotēka ar pieeju datu bāzēm, laikrakstiem, jaunākajai literatūrai.

Reģistrēties studijām profesionālajā maģistrantūras studiju programmā Uzņēmumu vadīšana radošajās industrijās ir iespējams līdz 22. augustam Banku augstskolā (K. Valdemāra 161). Interesentiem ir jāiesniedz izglītības dokumenta par augstāko izglītību kopija (uzrādot oriģinālu), CV, pases kopija, kā arī jāaizpilda pieteikuma veidlapa.

          

Eiro kalkulators

LVL
=
EUR

Pieteikties jaunumiem!


 LDDK    

    CEEMAN    

 

    

K.Valdemāra 161, Rīga, Latvija, LV - 1013
info@ba.lv

ĒKAS ENERĢIJAS SADALES EKRĀNS
     Lapas karteLoginE-pastsBibliotēka